HAKKIMIZDA

Ayrıntılı fotoğraflar için lütfen resmin üzerine tıklayınız.

Odalar ve Havuz


Standard Double


Galeri için Tıklayınız

ODALARIMIZ / RESİMLER

Tüm odalarımız sizin konforunuz düşünülerek dizayn edilmiştir. Odalarımızın tümünde klima mevcuttur.Tesisimizde toplam 12 oda bulunmakta olup tüm odalarımız düzenli aralıklarla temizlenip covid-19 pandemi kurallarına göre dezenfekte edilmektedir. Üst katta bulunan odalarımız teraslıdır. Çalışan personelimiz düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçirilmekte ve ortak kullanım alanları da dahil maskeli olarak çalışmaktadır.Pandemi kuralları doğrultusunda misafirlerimize hes kodu ve ateş ölçme prosedürleri uygulanmaktadır.


Galeri için Tıklayınız

OTELİMİZ / RESİMLER

Otelimiz İzmir ili,Çeşme ilçesine bağlı Dalyan mahallesinde olup denize ve merkeze çok yakın konumdadır.Çeşme Dalyan’a ulaşmak için Çeşme Otogar’dan hareket eden Dalyan dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Diğer bir seçenek de şahsi arabayla ulaşım. Dalyan, Çeşme ilçe merkezine 4 km, İzmir şehir merkezine ise 86 km uzaklıkta bulunuyor.Otel personeli siz misafirlerimizin sorularını ve isteklerini cevaplamak adına 24 saat hizmet sunmaktadır. Otelimizde Havuz ve Şezlong Hizmetimiz bulunmaktadır. Odalarımız ve ortak alanlar klima ile soğutulmakta ve kahvaltı hizmetimiz bulunmaktadır.

Çeşme butik otelleri, İzmir'in 94 km. batısında, kendi adını taşıyan yarımadanın en ucunda kurulmuştur. Gemiciler tarafından küçük liman diye adlandırılmıştır. Fakat Çeşme ve civarında kaynak suları bol olduğundan, zamanla çoğalan ve buz gibi suların aktığı çeşmelerinden dolayı da yöreye Çeşme denilmiştir. Sürekli akan bu kaynakların etrafında çeşme yaptırmak günümüzde olduğu gibi, eski geleneklerimiz arasında da yer almıştır. Çeşme adını, bir zamanlar yüz kadar olduğu söylenen bu çeşmelerden almıştır. Bu çeşmelerin hepsinin kendisine özgü bir özelliği ve mimarisi bulunur. çeşme butik otel tavsiye çeşme butik otel denize sıfır çeşme herşey dahil butik otel çeşme pansiyon çeşme alaçatı otelleri çeşme otelleri


Çeşme - Dalyan

ÇEŞME / DALYAN

Dalyanköy’ün isminde yer alan dalyan buradaki büyük ve doğal limandır. Bölgedeki en büyük balıkçı barınağı bu alanda bulunur. Bölgede turizm gelişmeye başlayınca alan bir de yat limanı inşa edilmiştir. Dalyanköy Plajları Dalyanköy sahillerinde kum ince ve deniz soğuktur. Yakınlarda bulunan Ilıca Plajı ise tam tersine ılık bir suya sahiptir. Yaz sıcaklarında serinlemek isteyenler için Dalyanköy’ün denizi birebirdir. Dalyanköy’deki eşsiz plajlardan biri Kocakarı Plajı’dır. Çeşme'nin bulunduğu yarımadanın kuzeybatı tarafında yer alır. Dalyanköy’e girildiğinde karşılaşılan ilk plajdır. Sakin yapısı ve eşsiz denizi tercih sebebidir. Buradaki diğer plaj da Ali Bostan Plajı’dır. Bir halk plajı olan alanda kiralanabilecek şezlong bulunuyor. Diğer plajlar gibi sakin ve güzeldir. Bu alanı fiyatları uygun bir işletme çalıştırır. Son olarak da Sera Beach Sera Koyu’nda bulunur. Doğal güzelliği ve sakinliği ile tercih edilen bir plajdır. Deniz suyu ılıktır. Pek dalganın olmadığı, sığ bir yapısı vardır. Giriş ücreti bulunan plajda gün içinde müzik çalar ve buranın geniş bir menüye sahiptir. Esinti Koyu Esinti Koyu, Çeşme Dalyan ile buraya çok yakınında bulunan Aya Yorgi arasında kalır. Dar bir toprak yoldan gidilerek buraya ulaşılır. Denizi ve doğası oldukça güzel, sessiz ve sakin bir alandır. Çevresi el değmemiş bir alan olmasıyla da önemlidir. Denizi neredeyse dalgasız, temiz ve berraktır. Koyun sağından gidilerek bölgedeki yüksek bir tepeye çıkılabilir. Bu tepeden Esinti Koyu, Aya Yorgi Koyu ve Ilıca Körfezi görünür, muhteşem bir manzara oluşturur..